/

Budowanie relacji – jak robią to praktycy Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie ANS Gniezno?

1 min read

Analitycy, którzy kształcą się w Instytucie Nauk o Bezpieczeństwie ANS Gniezno wiedzą, że jedną z najważniejszych umiejętności analityka jest praca w zespole! Aby była ona możliwa i efektywna, zespół trzeba stworzyć – w tym właśnie celu studenci I i III roku wraz z opiekunami, spotkali się w plenerze.

Z terenu kampusu ANS przy ul. Wrzesińskiej do OW „Jutrzenka” w Gołąbkach studenci podróżowali zabytkowym autobusem, co zwracało uwagę przechodniów w Gnieźnie 🙂 Na terenie ośrodka wypoczynkowego rozpoczęła się integracja – wspólne gry, zabawy, ognisko i rozmowy. Kadra Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie chętnie dzieliła się doświadczeniami, studenci III roku wprowadzali nowych kolegów i koleżanki w tajniki studiowania analityki bezpieczeństwa, a to wszystko w przyjaznej i wesołej atmosferze.

Kolejny dzień rozpoczął się od wspólnego śniadania, po którym studenci wyruszyli na marsz po pięknej okolicy. Przyszli analitycy pokazali, że stanowią zgrany, ambitny i ciekawy świata zespół, który ma ogromny potencjał!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Zobacz w dziale: DZIEJE SIĘ

Rwanda – Singapur Afryki…

Relacja studentów Analityki Bezpieczeństwa Opracowali: Katarzyna Woźniak oraz Mateusz Kabaciński Wstęp 22 grudnia 2022 r. po

Uczą nas doświadczeni praktycy!

Wykładowcy kierunku analityka bezpieczeństwa to wysokiej klasy specjaliści, którzy przekazują studentom wiedzę i doświadczenia, gromadzone przez